LV | RU

Pierakstīties jaunumiem

Mēs piedāvājam Jums pierakstīties uz mūsu interesanto piedāvājumu saņemšanu. Informācija, kuru Jūs sniedziet mums, tiks izmantota tikai Gulliver Travel piedāvājumu nosūtīšanai Jums un netiks izpausta trešajām personām.

Jebkurā brīdī Jūs variet pārtraukt vēstuļu saņemšanu, nospiežot uz attiecīgo linku vēstules beigās.

Gulliver Travel - pilna pakalpojumu klāsta ceļojumu aģentūra un operators ar 10 gadu pieredzi tūrisma sfērā. Meklējam jaunus un aizrautīgus kolēģus, kuri ir gatavi augt un attīstīties kopā ar mums.

  Ceļojumu konsultants/ - e

Darba pienākumi:

- Atpūtas ceļojumu organizēšana;
- Individuāla pieeja katram klientam un atbilstošu piedāvājumu   sagatavošana;
- Digitālajam laikmetam atbilstoša komunikācija un prasme palīdzēt klientam pieņemt lēmumu;
- Datu apstrāde un dokumentācija.

Prasības:

- Pieredze  ceļojuma konsultanta amatā, var būt pēdējā kursa students tūrisma programmā;
- Amadeus rezervēšanas sistēmas lietošanas iemaņas;
- Augstākā vai profesionālā izglītība, vēlams – tūrisma nozarē;
- Ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas. Citas valodas – priekšrocība;
- Spēja risināt nestandarta situācijas, elastība;
- Ieinteresētība, enerģiskums;
- Augsta atbildības sajūta;
- Spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
- Vēlamas prezentācijas prasmes;
- Klientu apkalpošanas un pārdošanas prasmes;

Korporatīvo klientu Ceļojumu konsultants/ -e

- Esošo klientu apkalpošana, jaunu klientu piesaistīšana;
- Ceļojumu programmu izstrādāšana, ceļojumu/aviobiļešu rezervēšana;
- Individuāla pieeja katram klientam / pasūtījumam;

Prasības:

- Pieredze darbā ar korporatīvajiem klientiem tūrisma nozarē;
- Ļoti vēlama pieredze darbā ar individuālo tūrismu (atpūtas ceļojumu organizācija);

- Vēlamas prezentācijas prasmes.

 Gulliver Travel piedāvā:

- Darbs ērtā birojā Rīgas centrā;
- Augsta klientu plūsma;
- Jauns un draudzīgs kolektīvs;
- Atbildīgu un interesantu darbu augošā uzņēmumā;
- Tematisko semināru un prezentāciju apmeklēšana;
- Algu, kas ir tieši piesaistīta paveiktajam darbam;
- Dalība, info tūrēs, prezentācijās, forumos;
- Korporatīvie braucieni un pasākumi.

Lūdzu, sūtīt CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi:  cv@gtr.lv

Darba vakances