LV | RU

Pierakstīties jaunumiem

Mēs piedāvājam Jums pierakstīties uz mūsu interesanto piedāvājumu saņemšanu. Informācija, kuru Jūs sniedziet mums, tiks izmantota tikai Gulliver Travel piedāvājumu nosūtīšanai Jums un netiks izpausta trešajām personām.


Jebkurā brīdī Jūs variet pārtraukt vēstuļu saņemšanu, nospiežot uz attiecīgo linku vēstules beigās.

Austrijas slēpošanas kūrorti
06.01.2018. - 10.03.2018.

Ikvienam jāizbauda elpu aizraujoši piedzīvojumi, ikvienam ir jāizraujas no ikdienas rutīnas un jāatpūšas neaprakstāmi skaistajā Austrijā. Miljoniem cilvēku no dažādām pasaules valstīm nešauboties izvēlas savu ziemas atvaļinājumu pavadīt Austrijā - pasaulslavenu kalnu slēpotāju dzimtene. Šeit vienmēr ir daudz sniega, slēpošanas trases aprīkotas atbilstoši visjaunākajām tehnoloģijām, mūsdienīgas un ērtas viesnīcas pastāv līdzās jaukiem Alpu ciematiņiem, kuros jūtama senatnes un miera elpa.

 

Cenas no 648 EUR

 

Rezervē TŪLĪT
Ceļo no 06.01.2018. līdz 10.03.2018.

 


Gašteinas ieleja

 

Cenas no 648 EUR par cilvēku, divvietīgā numurā ar brokastīm un vakariņām, 7 naktis.

 
Gašteinas ielejas lielākais dārgums ir unikālās Radhausberga kalna vecās radona raktuves. Sākotnēji šī kalna raktuvēs ieguva zeltu, bet vēlāk zinātnieki tās pamatīgi izpētīja un atklāja, ka radona raktuves labvēlīgi iespaido cilvēku organismu. Nu jau vairāk par 50 gadiem raktuves tiek izmantotas dziednieciskos nolūkos.

 

 

Zālbaha-Hinterglemma

 

Cenas no 783 EUR par cilvēku, divvietīgā numurā ar brokastīm un vakariņām, 7 naktis.


”Slēpošanas arēnu” veido aptuveni 10 slēpošanas zonas, ieskaitot 200 km garu trašu virkni jebkurai gaumei: ekstremālas, līdzenas un platas; saulainas – dienvidu nogāzēs; ēnainas – ziemeļu nogāzēs. Iesācējus un ģimenes ar bērniem gaida ērti nobraucieni dienvidu nogāzēs – Wildenkarkogel, Bern un Reiterkogel, bet slēpošanas ”asi” pratīs pienācīgi novērtēt Schattberg un Zwölferkogel ziemeļu nogāzēs ierīkotās ”melnās” trases. Slēpošanai paredzētajā teritorijā plaši pieejami tur ierīkotie top spots – speciālas trases frīstailistiem, slalomistiem un snovbordistiem.

 

 

Meirhofene-Cillertāle

 

Cenas no 800 EUR par cilvēku, divvietīgā numurā ar brokastīm un vakariņām, 7 naktis.

 
Ieleja iedalās 4 lielos kalnu slēpošanas reģionos: Pirmajā reģionā, Zillertal Arena reģionā, Meirhofenes reģionā un Ski- & Gletscherwelt Zillertal 3000 reģionā. Populārie kūrorti (Fīgena, Kaltenbaha, Cellamcillera, Meirhofene, Hippaha u.c.) atrodas 500-1500 m augstumā vjl. Cillertāle piedāvā slēpotājiem kopumā 489 km trašu un 177 modernus pacēlājus, un ielejā ir vienots ski-pass pakalpojums. Starp kūrortiem regulāri kursē Cillertāles dzelzceļa transports un tūristu autobusi. Visplašāk zināmais, lielākais un jautrākais Cillertāles ielejas kūrorts ir Meirhofene. Slēpotāji ir iemīļojuši tuvējās Penkenes un Ahornas kalnu nogāzes. Turklāt Meirhofenē ir arī ūdensatrakciju parks “Erlebnisbad”.

 


Cellamzē – Kapruna

 

Cenas no 889 EUR par cilvēku, divvietīgā numurā ar brokastīm un vakariņām, 7 naktis.


Galvenās šī reģiona priekšrocības ir lieliski sagatavotās trases un labi pārdomātā infrastruktūra. Reģions ir brīnišķīga vieta, kur atpūsties ģimenēm, kā arī tiem tūristiem, kas kalnu slēpošanā vēl ir iesācēji vai uzlabo savas prasmes.
Reģionā ir radīti visi apstākļi, lai varētu nodarboties ar vismaz 30 sporta veidiem. Te ir segtie un atklātie tenisa korti, skvoša laukumi, iespējas doties izjādēs ar zirgiem, arī liels skaits golfa laukumu, boulinga zāles, segtie baseini un saunas, trenažieru zāles.

 

 

 

Zeldene - Octāle

 

Cenas no 1393 EUR par cilvēku, divvietīgā numurā ar brokastīm un vakariņām, 7 naktis.

 
Octāles (Oetztal) ieleja Tiroles federālajā zemē guvusi slavu ar savu ideālo sniega klājumu, kurš izveidojas jau novembrī. Reģiona galvenā vērtība – gleznainās un daudzveidīgās dabas ainavas: ielejas līdzenos posmus nomaina kraujas aizas ar kalnu upēm, ar mežu apaugušās nogāzes – saulē mirdzoši ledāji. Reģionā koncentrējušies vairums Austrijas kalnu, kuri augstāki par 3000 m un kuri līdz ar to nodrošina slēpošanu visa gada garumā. Turpat atrodas arī daudzas mājīgas un simpātiskas pilsētiņas: Zeldene, Lengenfelde, Hohgurgla, Obergurgla, Oca, Amhauzene un citas.

 

 


Cenā iekļauts:


-Lidojums Rīga - Austrija - Rīga;
-Grupas transfērs lidosta - viesnīca - lidosta; 
-Dzīvošana viesnīcā 7 naktis;

-Gida pakalpojumi;
-Visi nodokļi, bagāža;
-Slēpošanas inventāra pārvadāšana turp/atpakaļ; 
-Siltie ēdieni un dzērieni.

 

 


Jāņem vērā, ka Gulliver Travel var piedāvāt daudz citus piedāvājumus, arī ar atlaidēm, bet to lielums ir atkarīgs no izvēlētā galamērķa, viesnīcas, ēdināšanas tipa, izlidošanas datuma, uzturēšanās perioda un personu skaita numurā. Piedāvājumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.

Sīkāku informāciju jautājiet mūsu konsultantiem, rakstot uz info@gtr.lv vai zvanot 67333311  un 22306472!

© 2009–2018 SIA Gulliver Travel, Blaumaņa 16/18, Rīga, LV-1011, Latvija.
Tālr: +371 67333311, 67333358 | fakss: +371 67333318 | e-mail: info@gullivertravel.lv