LV | RU

Pierakstīties jaunumiem

Mēs piedāvājam Jums pierakstīties uz mūsu interesanto piedāvājumu saņemšanu. Informācija, kuru Jūs sniedziet mums, tiks izmantota tikai Gulliver Travel piedāvājumu nosūtīšanai Jums un netiks izpausta trešajām personām.


Jebkurā brīdī Jūs variet pārtraukt vēstuļu saņemšanu, nospiežot uz attiecīgo linku vēstules beigās.

All Inclusive atpūta Club Med paradīzē
Visa pasaules laime - Jums!

 CLUB MED - tā ir paradīzes atpūta 75 ekskluzīvās pilsētiņās 5 kontinentos pēc sistēmas All Inclusive. Pat 60 gadus kopš dibināšanas franču kompānija Club Med turpina mūs pārsteigt. Tās darbības veiksmi nosaka unikālais rūpīgi atlasīto All Inclusive piedāvājumu un virzienu savienojums, kas atbild ikviena ceļotāja vēlmēm. Tā ir neatkārtojama koncepcija, kas uzticīgi seko saviem sākotnējiem principiem un vienlaikus spēj paredzēt nākotni. Club Med - tā nav tikai atpūta All Inclusive stilā.. Tā ir ideoloģija, filosofija un dzīvesveids. Atcerieties: kopā ar Club Med Jūs gaida visi pasaules prieki!


 

        

CLUB MED radītā All Inclusive formula piedāvā Jums:

PARADĪZES ATPŪTA

- 75 pilsētiņas (fr. village) 27 pasaules valstīs.
- Visas pilsētiņas atrodas pašās gleznainākajās un ekoloģiski tīrākajās vietās. Sniegbaltas pludmales, grezni dārzi, palmu birzis, dabas rezervāti un parki piedāvā savas teritorijas Jūsu neaizmirstamajai atpūtai Club Med pilsētiņās!

- Pilsētiņas raksturo dažādi komforta līmeņi: 3, 4, 5 , kvartāli 5 , villas un šalē.

SPORTS UN ATPŪTA
- Daudzveidīgi sporta veidi ar instruktoriem dažādiem sagatavotības līmeņiem: vindsērfings, buru sports, ūdensslēpes, snorkelēšana, teniss, skrituļslidas, cirka trapece..
- Sporta aprīkojums un apmācības.

KOMFORTS
- Club Med piedāvā Jūsu atpūtai bungalo vai viesnīcu numurus ar dažādiem komforta un apkalpošanas līmeņiem: Suite*, Deluxe* numuri vai Club Room (1) kategorijas numuri.
- Brokastis numurā iekļautas cenā, dzīvojot Suite* kategorijas numuros, pilsētiņās un kvartālos 5
, villās un šalē.

ZĪDAIŅI

- Club Med Baby Welcome piedāvājums bērniem no piedzimšanas (3) līdz 2 gadiem – bērnu istaba vecāku rīcībā 24 stundas diennaktī. Tiek nodrošināti zīdaiņu kopšanas līdzekļi, baby restorāns, kas piedāvā bērniem pielāgotu ēdienkarti u.c.
-
Bērniem vecumā līdz 4 gadiem dzīvošana jebkurā Club Med pilsētiņā ir bez maksas (atlaide attiecas uz 2013.gada vasaras sezonu)!

BĒRNI

Atkarībā no Jūsu bērna vecuma Club Med var piedāvāt bērnu klubu un audzinātāju pakalpojumus:
- Baby Club Med no 4 mēnešiem līdz 2 gadiem*;
- Petit Club Med no 2 līdz 4 gadiem*;
- Mini Club Med no 4 līdz 11 gadiem;

- Juniors Club Med vai Club Med Passworld no 11 līdz 18 gadiem (2).

 

 

        
 


IZKLAIDE
- Atklāti un/vai segti baseini, trenažieru zāles.
- Turki pirtis**, saunas** u.c.

- Teatralizētas vakara izrādes, bērnu šovi, koncerti.
- Deju skolas, mākslas studijas, tematiski vakari.


ĒDINĀŠANA

- 3-reizēja ēdināšana: zviedru galds (vīns, alus un dzērieni pusdienu un vakariņu laikā).
Dzērieni un uzkodas bārā ir iekļautas Jūsu ceļojuma cenā.
- Nacionālās virtuves dienas (franču, itāļu, savojiešu, Vidusjūras, meksikāņu, marokāņu u.c.), diētiskā virtuve, veģetārie ēdieni, bērnu ēdienkarte, resrotāni ar "augsto virtuvi".
- Deluxe un Suite kategorijas numuros bezalkoholiskie dzērieni minibārā, kas atrodas numurā. - Villās, šalē, pilsētiņās 5 un kvartālos 5 – šampanietis bārā (pēc plkst. 18.00) iekļauts Jūsu ceļojuma cenā.
-
Minerālūdens, augļu sulas, karstie dzērieni, vietējais un importa alkohols, alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. Visi dzērieni tiek pildīti glāzēs, glāzītēs un tiek pasniegti tikai un vienīgi bārā. Kā arī piedāvājumā: pica, salāti, sendviči, pankūkas, saldējums, popkorns, augļi, uzkodas, saldumi..
-
Šampanietis un alkohols VSOP (luksa klases alkohols – konjaks, kalvadoss) tiek piedāvāts par papildu samaksu. Dzērieni pudelēs vai bundžās tiek pārdoti Club Med butikā, kas atrodas pilsētiņas teritorijā, vai attiecīgos automātos par papildmaksu.

* par papildu samaksu
** pakalpojums tiek piedāvāts bez maksas vai par papildmaksu, atkarībā no pilsētiņas
(1) cena atkarīga no numura kategorijas
(2) Francijas skolas brīvdienu laikā
(3) dažās pilsētiņās bērni tiek uzņemti tikai no 4 mēnešu vecuma

Komforta līmeņi CLUB MED ķēdē
Club Med klientiem brīvība – tā ir, pirmām kārtām, iespēja izvēlēties no vairākiem komforta un cenas līmeņiem, kā arī liels skaits patīkamu sīkumu atbilstoši savai gaumei un vēlmēm.

 

 

               

 


3
LĪMEŅA PILSĒTIŅAS (COMFORT STANDARD, 14 pilsētiņas visā pasaulē)
Club Med klasiskās pilsētiņas ar 3 komforta līmeni piedāvā Club Med ķēdei tradicionālu paketi: izcils novietojums, komfortabla dzīvošana dažādu kategoriju numuros, sports (dažādiem sagatvotības līmeņiem), izklaide, restorāni ar daudzveidīgu starptautisko virtuvi un tradicionāliem vietējās virtuves ēdieniem, Club Med SPA* programmām un/vai masāžas saloniem.

4
LĪMEŅA PILSĒTIŅAS (COMFORT PREMIUM, 30 pilsētiņas visā pasaulē)
4
līmeņa pilsētiņas piedāvā augstāko komfortu numuros ar izsmalcinātu dizainu. Bagātīga bāru un restorānu izvēle, daudzveidīgas virtuves. Sporta programma paredzēta dažādiem sagatavotības līmeņiem. Club Med SPA* programmas  uz pazīstamu zīmolu bāzes.

5
LĪMEŅA KVARTĀLI (Pilsētiņās: Cancun Yucatan, Kani, Marrakech la Palmeraie, Punta Cana, Sinai Bay, Val d’Isere, Valmorel)
5 kvartāls – tā ir privāta un ekskluzīva teritorija, kas atrodas 4 pilsētiņā ar brīvu pieeju pilsētiņas infrastruktūrai. Luksa klases ekskluzīva izmitināšana plašos Suite kategorijas numuros. Uzkopšanas pakalpojumi, brokastis (kontinentālās) numurā, šampanietis bārā (pēc plkst. 18.00). Privileģētas vietas restorānos. Privāts baseins vai atsevišķa zona pludmalē. Daudzveidīgas SPA programmas*.

5
LĪMEŅA PILSĒTIŅAS (La Plantation d’Albion Club Med un kruīza burinieks Club Med 2)
Pilsētiņas ar 5
komforta līmeni piedāvā ekskluzīvu izmitināšanu plašos Suite* kategorijas numuros ar platību līdz 70 m2, ar dārzu vai terasi un personīgu servisu - uzkopšanas pakalpojumi, brokastis (kontinentālās) numurā, šampanietis bārā (pēc plkst. 18.00), Club Med SPA* programmas  uz pazīstamu zīmolu bāzes. Kā arī kolektīvas vai individuālas sporta nodarbības (golfs, buru sports, ūdensslēpes, fitness, snorkelēšana u.tml.).

ŠALĒ UN VILLAS
(Valmorel, Francija; Albion, Maurīcija; Belek, Turcija)
Elitāri apartamenti ar 2-4 guļamistabām, virtuvi, kamīnu un terasi un platību līdz 194 m2 ir greznības, siltuma un savojiešu patiesuma apvienojums. Greznas villas ar platību līdz 400 m2, ko projektējuši un iekārtojuši pazīstami arhitekti un dizaineri, sastāv no 2-4 istabām ar viesistabu, ēdamzāli un privātu baseinu un piedāvā luksa klases komfortu. Perfekta arhitektūra, grezni interjeri, mūsdienīgs dekors un, protams, ekskluzīva apkalpošana: personīgā menedžera pakalpojumi, restorāni ar augstu apkalpošanas līmeni un sava virtuve villā.


* par papildmaksu


Cenā iekļauts:


 

© 2009–2019 SIA Gulliver Travel, Blaumaņa 16/18, Rīga, LV-1011, Latvija.
Tālr: +371 67333311, 67333358 | fakss: +371 67333318 | e-mail: info@gullivertravel.lv