LV | RU

Pierakstīties jaunumiem

Mēs piedāvājam Jums pierakstīties uz mūsu interesanto piedāvājumu saņemšanu. Informācija, kuru Jūs sniedziet mums, tiks izmantota tikai Gulliver Travel piedāvājumu nosūtīšanai Jums un netiks izpausta trešajām personām.


Jebkurā brīdī Jūs variet pārtraukt vēstuļu saņemšanu, nospiežot uz attiecīgo linku vēstules beigās.

Azoru salas Lieldienās
28.03.2018 - 01.04.2018

Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots maršruts, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks.


28.03.2018 Rīga - Ponta Delgada  03:45 07:20
01.04.2018 Ponta Delgada - Rīga  22:55 08:35

Tikai lidojums - 559 EUR
Lidojums + viesnīca + transfers - 789 EURPontas Delgadas apskates ekskursija

28.03.2018 09:00 Došanās kājām ekskursijā no viesnīcas
Cena: 25 EUR
Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Sakrālās mākslas un Militārajā muzejā

Pirmās dienas ekskursija tiks veltīta Sau Migela salas galvaspilsētas Pontas Delgadas izpētei, kuru gida pavadībā izstaigāsim kājām. Pa pilsētas galveno avēniju dosimies apskatīt pilsētas vēsturisko centru, Gonsalo Veļu Kabrala laukumu, pilsētas vārtus, ievērojamākās baznīcas - Sau Sebastjau baznīcu, Sau Žozē baznīcu un Grasas tirgu. Ekskursijas laikā apmeklēsim arī Sakrālās mākslas muzeju un Militāro muzeju, kas izvietojies Sau Bras fortā, ko 16. gadsimtā uzbūvēja pilsētas aizstāvībai no pirātiem.

Ekskursijas ilgums ~ 3 stundas


Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem

29.03.2018 09:00 Izbraukšana no viesnīcas
Cena: 60 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā)

 

No Pontas Delgadas izbrauksim pa Dienvidu ceļu uz Povoacao - ciematu Sau Migelas dienvidaustrumu daļā, kur apmetās salas pirmie iemītnieki. 

Tālāk dosimies uz Ponta de Madrugada- vienu no skaistākajiem šīs salas daļas skatu laukumiem okeāna krastā, no kura aplūkojami bezgalīgie Atlantijas plašumi.

Pēc tam ceļš vedīs uz Nordeste - nelielu pilsētiņu, kur ieturēsim pusdienas vietējā restorānā.

Pēc pusdienām nedaudz izpētīsim Nordestes pilsētas centru, un ekskursija turpināsies salas ziemeļaustrumu virzienā, kas ir Sau Migela salas vismazāk apdzīvotā daļa, klāta kalniem, mežiem un ielejām. Pa ceļam, pabraucot garām dažiem ciematiņiem un ainavai visu laiku mainoties, nonāksim salas augstākās virsotnes Pico da Vara pakājē. Ar autobusu dosimies augšup un apstāsimies skatu laukumā Salto do Cavalo, no kura paveras plašs skats pāri gandrīz visai salai. Galvaspilsētā atgriezīsimies pa salas ziemeļu piekrasti.

(Ekskursijas ilgums ~ 7.5 stundas)


Ekskursija uz Uguns ezeru, Furnas ieleju un Terra Nostra parku

30.03.2018 09:00 Izbraukšana no viesnīcas
Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā), ieejas maksa Terra Nostra parkā

 

Vispirms dosimies salas dienvidu piekrastes virzienā garām Barosa kalnam, no kura virsotnes var pārredzēt abus salas krastus. Pēc tam, braucot uz ziemeļiem, rāmais Uguns ezers un brīnišķīgā ainava tam visapkārt, būs labi pārskatāma. Ezera krastā izvietojusies neliela pilsētiņa Ribeira Grande ar lielisku 17.-18. gs. arhitektūras kolekciju.

Pēc pilsētas apskates dosimies uz Santa Iria skatu laukumu, no kura paveras salas ziemeļu piekraste. Turpinot ceļu ziemeļu virzienā, apstāsimies pie Gorreanas tējas plantācijām, lai apskatītu tējas krūmiem apaugušās terases un uzzinātu par tējas ražošanas procesu fabrikā. No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri, kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidi.

Pēc pusdienām sekos pastaiga romantiskajā Furnas (jeb geizeru) ielejas parkā Terra Nostra, kur apskatāmi tropiskie augi no visas pasaules. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem avotiem, kuri ir unikāls vulkanisks elements Azoru salās.

Atgriezīsimies Pontā Delgadā, braucot gar Furnas ezeru, salas pirmo galvaspilsētu Vilu Franku, kā arī Lagoas pilsētu un apstājoties Caloura skatu laukumā.

(Ekskursijas ilgums ~ 7.5 stundas)


Terseiras sala

31.03.2018 07:30 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu 08:55 Izlidošana uz Terseiras salu ar vietējo aviolīniju lidmašīnu 09:35 Ierašanās Terseirā
Cena: 285 EUR
Cenā iekļauts: transports ( lidmašīnas biļete un autobuss), angliski runājoša gida pakalpojumi, siera degustācija, vīna degustācija un pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā)
 

07:30 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu

08:55 Izlidošana uz Terseiras salu ar vietējo aviolīniju lidmašīnu

09:35 Ierašanās Terseirā

No Terseiras lidostas dosimies salas iekšienē, vērojot ainavas, kas skatam atklās gandrīz visu Laies pagasta teritoriju un plašo okeāna klāju. Brauksim cauri teritorijām, kur savvaļā dzīvo mežonīgie Terseiras salas vērši, kas tiek izmantoti vēršu cīņās un skrējienos cauri ciematu ielām un laukumiem. Pieturēsim Biscoitos ciematā, kas pazīstams kā vīnogu audzēšanas un vīna darīšanas areāla centrs. Šeit, vietējā vīna darītavā tiks piedāvāts nobaudīt salas ražojumus. Turpat netālu varēs apskatīt sastingušas lavas veidotos peldbaseinus. Nākošā pieturas vieta būs Pico das Cruzinhas skatu laukumā, kas atrodas Brazīlijas kalna virsotnē. Te pavērsies plašs skats uz visu apkārtni, kas sevišķi patiks tiem, kas vēlas mājās aizvest interesantas fotogrāfijas.

Tālāk dosimies uz salas galvaspilsētu Angru du Eroižmu, kas iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc galvaspilsētas ievērojamāko vietu apskates, nobaudīsim pusdienas vietējā restorānā. Pēc pusdienām ceļojums turpināsies uz Terseiras austrumu daļu, kur redzēsim tipiskus ciematus ar vietējo – lauciniecisko arhitektūru, kas kontrastē ar sulīgas zāles laukiem un aizvēsturisku vulkānu izvirdumu atstātiem lavas klājumiem. Pieturēsim Sau Sebastjau ciematā, kura gotiskā stila baznīca ir viena no vecākajām Azoru salās un kuras senie gleznojumi ir apbrīnas vērti. Ekskursijas laikā tiks piedāvāts degustēt Azoru salu slavenos sierus, kas pazīstami arī ārpus Portugāles robežām. Atpakaļ uz Praia de Vitoria dosimies pa ceļam apstājoties īsās foto pauzēs.

19:30 Izlidošana uz Sau Migela salu

20:10 Ierašanās Sau Migela salā

Kopējais ekskursijas ilgums ar pārlidojumu un transferu ~ 13 stundas

*Ekskursija tiks organizēta, ja pieteiksies vismaz 20 personas.


Ekskursija uz Sete Cidades

01.04.2018 11:00 Izbraukšana no viesnīcas
Cena: 55 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā).

Pēdējā ceļojuma dienā mūsu ceļš vedīs uz Sete Cidades jeb Septiņu pilsētu kalniem. Dienvidrietumu virzienā, gar okeāna piekrasti un zaļām pļavām dosimies līdz pirmajai pieturai – skatu laukumam Višta du Rei. No šejienes paveras elpu aizraujoša panorāma uz Sete Cidades ezeriem – vienu zilā, bet otru zaļā krāsā, kas izvietojušies milzīgā vulkāna krāterī.

Tālāk brauksim pa burvīgiem lauku ceļiem, kas skatienam pavērs salas ziemeļu un dienvidu piekrastes pagarinājumus, kā arī centrālās daļas kalnus.

Pēc pusdienām tipiskā Azoru salu restorānā, apmeklēsim siltumnīcas, kur nogatavojas slavenie Azoru salu ananāsi. Mums pastāstīs par šo dienvidu augļu audzēšanas īpatnībām un apmeklējumu noslēgs ananāsu liķiera degustēšanas un iegādāšanās iespēja.

(Ekskursijas ilgums ~ 7.5 stundas)


Ekskursiju komplekts - Azoru salas Lieldienās

Cena: 470 EUR

Pakalpojums Ekskursiju komplekts ietver visu dienu ekskursijas.

Izvēloties šo pakalpojumu, pirmās dienas Pondas Delgadas ekskursija DĀVANĀ!

Rezervēšanas procedūrā atsevišķas ekskursijas atzīmēt NAV nepieciešams.

Pakalpojums pieejams pirmajām 20 rezervācijām.


Cenā iekļauts:


- tiešais lidojums Rīga - Ponta Delgada - Rīga (a/k SmartLynx, 13 kg bagāža + 8 kg rokas bagāža)
- transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
- 4 naktis viesnīcā Hotel Marina Atlantico 4* ar brokastim

Par papildus maksu:


- piemaksa par vienvietīgu numuru - 150 EUR
- piemaksa par 2+1 (2-12) vai DBL+EXB - 739 EUR
- ekskursijas pēc Jūsu izvēles (lai garantētu vietu pieejamību, ekskursijām ieteicams pieteikties jau pirms ceļojuma)
- apdrošināšana

© 2009–2018 SIA Gulliver Travel, Blaumaņa 16/18, Rīga, LV-1011, Latvija.
Tālr: +371 67333311, 67333358 | fakss: +371 67333318 | e-mail: info@gullivertravel.lv