LV | RU

Pierakstīties jaunumiem

Mēs piedāvājam Jums pierakstīties uz mūsu interesanto piedāvājumu saņemšanu. Informācija, kuru Jūs sniedziet mums, tiks izmantota tikai Gulliver Travel piedāvājumu nosūtīšanai Jums un netiks izpausta trešajām personām.


Jebkurā brīdī Jūs variet pārtraukt vēstuļu saņemšanu, nospiežot uz attiecīgo linku vēstules beigās.

Regnum Carya Golf & Spa Resort
Turcija

Laipni lūdzam viesnīcā Regnum Carya Golf & Spa Resort 5*

 

 

Baudiet atpūtu ar "viss iekļauts" sistēmu greznā viesnīcā Belekā, Antālijā.
Vienā no labākajām 5 zvaigžņu viesnīcām Turcijā Regnum Carya Golf & Spa Resort ir iespējams peldēties zem atklātām debesīm, gan ziemā, gan vasarā, dažādot atpūtu ar sporta aktivitātēm, baudīt lielisko skatu uz Vidusjūru un senajiem priežu mežiem un novērtēt pirmšķirīgos dažādo valstu ēdienus galvenajā viesnīcas restorānā un sešos tematiskajos viesnīcas restorānos. Atpūta viesnīcā Regnum Carya Golf & Spa Resort derēs gan tiem, kuri mīl gremdēties saulē klusā noslēgtībā privātajā pludmalē ar baltām smiltīm, gan tiem, kuri meklē asas izjūtas - piedzīvojumu parkā un ūdens sporta aktivitāšu zonā. SPA centrā Greendoor Spa ar 4800 m2 platību, viesi var pilnībā un ar visu dvēseli atslābināties un atpūsties, baudot masāžas un atjaunojošās procedūras ādai izmantojot ekoloģiski tīrus kosmētikas produktus. Turklāt, viesnīca piedāvā plašu izvēli izklaidēm ar ģimeni - šeit ir akvaparks, ģimenes baseins, baseins ar viļņiem un baseins relaksācijai.


Ceļo no 18.04. līdz 23.10.


Cenas no 1500 EUR. 

 

 

Lai ko Jūs arī meklētu, dodoties uz Beleku, viesnīcā Regnum Carya Golf & Spa Resort ir labākie piedāvājumi pēc sistēmas "viss iekļauts", tā var būt ģimenes atpūta, romantisks atvaļinājums, atpūta, kura apvieno golfu, medusmēnesi vai brīvdienu tūre.

 

 

 


Pasūtīt ceļojumu

Cenā iekļauts:


- tiešais lidojums,
- grupas transfers lidosta-viesnīca-lidosta,
- dzīvošana viesnīcā divvietīgā numurā,
- 7 naktis ar izvēlēto ēdināšanu,
- gida pakalpojumi

 

Bonus visiem mūsu klientiem:
*Priority check-in virzienam Rīga-Antālija
*bezmaksas apmeklējums Land Of Legends atrakciju parkā
*Fast track service virzienā Antālija-Rīga


NOVĒLAM IZBAUDĪT ATPŪTU!


Jāņem vērā, ka Gulliver Travel var piedāvāt daudz citus piedāvājumus, arī ar atlaidēm, be to lielums ir atkarīgs no izvēlētā galamērķa, viesnīcas, ēdināšanas tipa, izlidošanas datuma, uzturēšanās perioda un personu skaita numurā. Piedāvājumu skaits ar maksimālo atlaidi ir ierobežots.


Sīkāku informāciju jautājiet mūsu konsultantiem, rakstot uz info@gtr.lv vai zvanot 67333311 un 22306472!

© 2009–2018 SIA Gulliver Travel, Blaumaņa 16/18, Rīga, LV-1011, Latvija.
Tālr: +371 67333311, 67333358 | fakss: +371 67333318 | e-mail: info@gullivertravel.lv